Co Westerik - Twee naakten met verschijning - 1971 - Verkocht

Co Westerik - Twee naakten met verschijning - 1971 kopen? Bied vanaf 230!
Co Westerik - Twee naakten met verschijning - 1971 kopen? Bied vanaf 230!Co Westerik - Twee naakten met verschijning - 1971 kopen? Bied vanaf 230!Co Westerik - Twee naakten met verschijning - 1971 kopen? Bied vanaf 230!Co Westerik - Twee naakten met verschijning - 1971 kopen? Bied vanaf 230!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets en aquatint op koper uit 1971 van Co Westerik. Titel: Twee naakten met verschijning. Afmetingen beeld: 16,4 x 21,2 cm. Afmetingen blad: h65 x b50 cm.

De ets is uitgegeven door Prent 190 en is gedrukt door Piet Clement.

Literatuur: Co Westerik grafiek/prints - blz 77.

Conditie: ets is in prima staat.. Buitenranden van papier (wit blad) zijn licht gebobbeld.

Dit item is verkocht voor 230,00
Starttijd:20-03-2016 om 21:30
Eindtijd:27-03-2016 om 22:35
173296
27 mrt. / 22:29
€ 230