Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cobalt blauwe glazen design vaas kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen23 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Cobalt blauwe glazen design vaas, in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(47)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2049 verkochte items
15
23
15
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-02-2020 om 19:02
Eindtijd:19-02-2020 om 22:36
Karin1962
19 feb. / 22:27
€ 10