Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) - Verkocht

Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!Lotti van der Gaag - CoBrA figuur, houtskool tekening (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1952
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
Lijst58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi, vroeg werk van Lotti van der Gaag, kenmerkend voor haar composities uit haar CoBrA periode.  Houtskool op papier, gesigneerd en gedateerd (‘52).  In originele Heijdenrijk lijst, achter glas en met passe-partout.  In goede conditie.

Afmetingen: 58cm x 48cm (incl. lijst), 37cm x 27cm (binnen passe-partout)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald maar het kan eventueel aangetekend en zeer goed verpakt verzonden worden op kosten van de koper.  Eventuele glasbreuk is voor risico van de koper.

Blad waarschijnlijk wat verkleurd en er zit een barstje in het glas rechtsonder in de hoek.

Dit item is verkocht voor 644,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 00:00
Eindtijd:11-07-2022 om 10:53
Bassecour
11 jul. / 10:27
€ 560