Cole Morgan - Birthday Boy

Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!
Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!Cole Morgan - Birthday Boy kopen? Bied vanaf 350!
  • Cole Morgan (1950)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 51 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pencil drawing van de kunstenaar Cole Morgan (1950 - ).
Het kunstwerk is getiteld: "Birthday Boy".
Rechts onderaan staat zijn handtekening en jaartal (1977).

Cole Morgan (1950)

NederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  RenW

Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
90 cm
51 cm
64 cm
Sluit binnenkort 8u 12m 38s
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieWijhe,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-11-2022 om 14:41
Eindtijd:02-12-2022 om 22:34