Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986

Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 995!
Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 995!Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 995!Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 995!Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 995!
  • Cole Morgan (1950)
Jaartal1986
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
Lijst71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd 'Cole Morgan' 86 '(rechtsonder), getiteld, opnieuw gedateerd, genummerd' 623 'en gegraveerd met Afmetingen (H70 x b100cm). Techniek op het etiket van de kunstenaar (op de achterkant); ingelijst zonder glas. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Cole Morgan, geboren in New York in 1950, groeide op in New Mexico. Dit aspect, het opgroeien in een land van de ‘cowboys en indianen’ komt sterk terug in zijn werk. Met name in zijn oudere werken. Cole maakt niet alleen prachtige schilderijen maar tevens werk op papier, zeefdrukken alsmede ruimtelijke werken. Cole heeft een aantal jaren in Nederland gewoond maar heeft gekozen voor het wonen en werken in Antwerpen. Het prachtige werk van Cole wordt breed over de aardbol door zeer velen gewaardeerd.

Gallery238-Amsterdam heeft meerdere schilderijen en zeefdrukken van Cole Morgan in stock.

In goede staat

Cole Morgan (1950)

NederlandsNederlandsAmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (304)
101 cm
71 cm
100 cm
70 cm
Starttijd:13-07-2022 om 16:07
Eindtijd:22-07-2022 om 20:09
Openingsbod € 995
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier