Cole Morgan - gesigneerde zeefdruk - 1992 - Verkocht

Cole Morgan - gesigneerde zeefdruk - 1992  kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Cole Morgan - gesigneerde zeefdruk - 1992  kopen? Bied vanaf 175!Cole Morgan - gesigneerde zeefdruk - 1992  kopen? Bied vanaf 175!Cole Morgan - gesigneerde zeefdruk - 1992  kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Cole Morgan (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige handgenummerde en -gesigneerde zeefdruk van Cole Morgan

Titel: geen

Oplagenummer: A.P. VI/ XII

Jaartal: 1992

Afmeting: 76 x 56 cm

Conditie: deze zeldzame zeefdruk verkeert in perfecte staat

De zeefdruk wordt zorgvuldig verpakt tussen 2 platen en aangetekend verzonden

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:06-10-2016 om 20:45
Eindtijd:14-10-2016 om 18:45
HendrikDeroo
10 okt. / 08:09
€ 175