Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst

Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!

Verkoopprijs: € 2.980,00

Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!Cole Morgan: Olieverf en Collage op doek, 4 9's - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2980!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Cole Morgan (1950)

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger.

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (Zie beschrijving).

Titel: 4 9’s
Jaartal: 1991
Afmetingen doek: 90 cm x 80 cm (afmetingen lijst: 92 cm x 82 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf en collage op doek
Ingelijst: Ja, in zeer mooie houten lijst; Kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat.
Herkomst: Galerie Hüsstege, 2004.

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).

Volgrecht: Bij een opbrengst boven de 3.000 euro wordt de wettelijk verplichte 4% volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs, te betalen door de koper. Kunstveiling.nl zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient afhalen altijd de voorkeur. Dit werk kan niet met de reguliere post verzonden worden. Bezorging met een koerier is mogelijk:

Bezorgkosten koerier:
Nederland: 40,00 euro incl. BTW (m.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

België:

Vlaanderen: 100 euro incl. BTW

Wallonië: 170 euro incl. BTW

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 2.980,00

Starttijd:04-12-2014 om 15:57
Eindtijd:14-12-2014 om 15:57

Biedingen (1):

mdh71
14 dec. / 15:09
€ 2980