Collin van der Sluijs - Head's up

Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!
Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!Collin van der Sluijs - Head's up kopen? Bied vanaf 695!
  • Collin van der Sluijs (1980)
Jaartal2018
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van Collin van der Sluijs uit 2018 op hout. Acryl, stift, oliestift en graffiti op paneel.

30 x 30 cm, handgesigneerd.

Collin van der Sluijs is wereldberoemd vanwege zijn grote muurschilderingen op gebouwen.

Collin van der Sluijs (1980)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
30 cm
30 cm
Starttijd:13-07-2022 om 14:37
Eindtijd:27-07-2022 om 19:00
Openingsbod € 695
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland