Gianni Cacciarini - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
Corneille - Ingelijste litho: Vol d'oiseaux à cinq heures de l'après - midi - 1960
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
George Braque
Complete uitgave van nummer 71-72 van het Franse kunstblad 'Derriere le Miroir' uit 1954, tweede editie.
Deze mooie uitgave bevat 9 tekeningen van Braque die hij speciaal zijn gemaakt ter illustratie van het boek
'la Theogonie' van de Griekse dichter Hesiodes (8ste eeuw voor Christus).
De presentatie van deze unieke uitgave vond plaats in Galerie Maeght te Parijs en ter gelegenheid hiervan is deze mooie uitgave van het beroemde kunstblad tot stand gekomen.
Deze DLM bestaat uit 24 ongebonden pagina's.
kunstenaar: George Braque
techniek: tekeningen (facsimile)
uitgeverij: A. Maeght, edition Pierre à Feu
formaat: 56 x 38 (2 tekeningen op 1 blad) of 28 x 38 cm per tekening.
uitgave is in uitstekende staat.
verzendkosten: 7,50 (standaard) of 9,00 (aangetekend. België: 14,00
Starttijd | 2-11-2013 om 16:41 |
Eindtijd | 9-11-2013 om 16:41 |