Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 - Verkocht

Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!
Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!Aad de Haas - Complete map met 20 linosnedes: De dood en het meisje - 1973 kopen? Bied vanaf 595!
  • Aad de Haas (1920-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Map met 20 linosnedes van Aad de Haas. Titel: De dood en het meisje. Jaar: 1973. Oplage: 70/85. Gedrukt voor Mr L.TH.M. Bronsgeest. Afmetingen incl passepartout: H55 x b40cm. De werken zijn van de blokken afgedrukt op Japans papier door zijn vrouw Nel de Haas, die tevens de afdrukken signeerde en van een monogram voorzag. De tekst is van Ko Sarneel. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag en donderdag.

De linosnedes zijn in zeer goede staat. Wat kleine beschadigingen aan de kaft

Aad de Haas (1920-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
40 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 684,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-03-2022 om 15:56
Eindtijd:31-08-2022 om 09:15
irene49
30 aug. / 20:04
€ 595