Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie - Verkocht

Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!
Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!Pierre Alechinsky - Complete Set van 5 Kleurenoffset-litho,s uit de Flying Object Serie kopen? Bied vanaf 1!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeer bijzondere offset-litho,s op gesatineerd papier. Deze werken zijn vervaardigd in de U.S.A. door de uitgever van Alechinsky na het drukken van de handgesigneerde exemplaren. Op deze offsets zit dus net zoveel inkt als op de serie-uitgave. De handtekening van Alechinsky is onder het werk gezet en is dus meegedrukt. De Offset-litho,s zijn uit 1978 en gemaakt van de originele platen.
De titels zijn: Paris Flying Object--Great Flying Object--Galactic Flying Object--Worldly Flying Object en Invisible Flying Object. De afmeting is 78 x 48 cm in nieuwstaat.
De oplage is 100 exemplaren ,de werken zijn ongenummerd.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2022 om 07:39
Eindtijd:14-10-2022 om 19:56
Biedingen (12)
ystafell
14 okt. / 19:46
€ 45
Florian95
14 okt. / 08:53
€ 40
Otjev1980
14 okt. / 08:53
€ 35
Florian95
10 okt. / 15:46
€ 30
ystafell
10 okt. / 08:58
€ 25
Otjev1980
10 okt. / 08:58
€ 25
ystafell
09 okt. / 22:34
€ 20
Karelsc123
09 okt. / 22:34
€ 15
ystafell
09 okt. / 22:34
€ 15
Karelsc123
09 okt. / 22:34
€ 10
ystafell
09 okt. / 22:34
€ 5
Karelsc123
09 okt. / 12:39
€ 1