Jos Jansen - stadsgezichten - 2 aquarellen
Hendrik de Laat - Tolbrugstraat 's-Hertogenbosch
Olaf Nicolai - “GIFT” en “DISTRIBUTIE”
Hendrik Willebrord Jansen - Duin Landschap (eind 1800)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze in uitstekende conditie verkerende kleurlithografie van Georges Chemeche is met potlood gesigneerd en heeft het oplagenummer
82/260. Beeldformaat 49 x 68.5 cm op een blad van 55 x 73.5 cm. Dit werk wordt uiteraard vlak verzonden. Kosten 10 euro.
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 18-3-2017 om 16:58 |
Eindtijd | 25-3-2017 om 13:58 |