Lucebert - " Compositie figuren " met lijst - Verkocht

Lucebert - " Compositie figuren " met lijst kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Lucebert - " Compositie figuren " met lijst kopen? Bied vanaf 295!Lucebert - " Compositie figuren " met lijst kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1045)
  • Lucebert (1924-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 47 cm (h x b)
Lijst77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage73/170

Fraaie zeefdruk van Lucebert met lijst. U kunt het werk zo ophangen. Gesigneerd en genummerd.

Het werk kunt op afspraak komen bezichtigen en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorcum.

Het werk kan ook met een koerier worden verzonden of zonder lijst worden toegestuurd binnen Nederland en België.

Lucebert (1924-1994)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
56 cm
77 cm
47 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:04-04-2019 om 10:02
Eindtijd:14-04-2019 om 21:16
MariaCJonker
14 apr. / 21:11
€ 295