Compositie - gesigneerde gemengde techniek op karton - Verkocht

Compositie - gesigneerde gemengde techniek op karton kopen? Bied vanaf 150!
Compositie - gesigneerde gemengde techniek op karton kopen? Bied vanaf 150!Compositie - gesigneerde gemengde techniek op karton kopen? Bied vanaf 150!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

Het werk bevindt zich in uitstekende staat en is professioneel
ingelijst. Uiteraard voorzien van schutblad van zuurvrij papier.

Met name deze composities zijn door verzamelaars
het meest gezocht. Afmetingen beeltenis: 48 / 66 cm.
Afmetingen lijst: 68,5 bij 84,5 cm De lijst is voorzien van dik
passe partout carton en is donkerblauw van kleur.

Internationaal exposeren diverse musea zijn werk. Te noemen
vallen uiteraard het Stedelijk Museum maar daarnaast o.a.
Institute Collectie Nederland - Municipal Museum, Den Hague
Central Museum, Utrecht - Museum van Bommel van Dam
Fortis Bank Amsterdam (Formerly VSB Bank)
TNT Den Hague (Central Post office Den Hague)
Central Bank Netherlands - Municipal Museum, Mexico City
Surinam Museum - Museum of Curaçao
Cobra Museum, Amsterdam.

Verder nam hij deel aan exposities over de gehele wereld.
Lo A Njoe´s ouders zijn in 1936 uit Suriname naar Amsterdam
gekomen waar Guillaume geboren is.
Hij ziet zichzelf als een internationaal beeldend kunstenaar met
roots in Nederland, Suriname, India en China.

Lo A Njoe ontwierp het monument voor de SLM-ramp van 1989.
In 2008 vierde Lo A Njoe zijn vijftigjarig jubileum als beeldend
kunstenaar in Amsterdam. Signeerde met Lo a Njoe maar ook
met "Guillaume".

Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:20-05-2015 om 15:44
Eindtijd:03-06-2015 om 15:44
Biedingen (3)
miele100
02 jun. / 23:14
€ 170
Ruud123hond
02 jun. / 23:14
€ 160
Ruud123hond
23 mei / 22:17
€ 150