Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze linosnede in kleur op crêmekleurig papier is gedateerd 1949. Gesigneerd en gedateerd met potlood. Oplage 14/55. Uitstekende conditie.
Beeldformaat 52 x 39 cm. Los opgenomen in passepartout met achtervel. De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Objectlocatie | Roermond, Nederland |
Starttijd | 18-3-2017 om 15:48 |
Eindtijd | 25-3-2017 om 13:48 |