Klaas Boonstra - compositie - Verkocht

Klaas Boonstra - compositie kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Boonstra - compositie kopen? Bied vanaf 500!Klaas Boonstra - compositie kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  leschot

3 verkochte items
  • Klaas Boonstra (1905-1999)
Jaartal1994
TechniekAcryl
DragerBoard
StijlAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een mooi werk van klaas boonstra in zeer goede staat.

Klaas Boonstra (1905-1999)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  leschot

3 verkochte items
60 cm
81 cm
Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-05-2020 om 19:53
Eindtijd:19-12-2020 om 10:25
EvV1969
18 dec. / 17:54
€ 400