Jan Montyn - Composition of Forces, 5/90, 1992 - Ets op papier - Verkocht

Jan Montyn - Composition of Forces, 5/90, 1992 - Ets op papier kopen? Bied vanaf 30!
Jan Montyn - Composition of Forces, 5/90, 1992 - Ets op papier kopen? Bied vanaf 30!Jan Montyn - Composition of Forces, 5/90, 1992 - Ets op papier kopen? Bied vanaf 30!Jan Montyn - Composition of Forces, 5/90, 1992 - Ets op papier kopen? Bied vanaf 30!Jan Montyn - Composition of Forces, 5/90, 1992 - Ets op papier kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/90

Soort Lijst: Aluminium wissellijst met glasplaat.

Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363396)

Er zit een papieren titelkaartje op de voorzijde van de glasplaat geplakt in de hoek linksonder.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
50.5 cm
60.5 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-09-2019 om 15:26
Eindtijd:06-10-2019 om 22:58
monschau
04 okt. / 11:38
€ 30