Pol Mara - composition - Verkocht

Pol Mara - composition kopen? Bied vanaf 250!
Pol Mara - composition kopen? Bied vanaf 250!Pol Mara - composition kopen? Bied vanaf 250!Pol Mara - composition kopen? Bied vanaf 250!Pol Mara - composition kopen? Bied vanaf 250!Pol Mara - composition kopen? Bied vanaf 250!
  • Pol Mara (1920-1998)
Jaartal1983
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 26 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Door het gebruik van verschillende technieken , weet hij een sfeer te scheppen van een
samensmelting van figuren en objecten. Daardoor vergt hij van de kijker  een  soort waakzaamheid
en aandacht om zijn werken te begrijpen .
ConditieBeschadigd

Lichte glasbeschadiging van lijst Mixen media op papier

Pol Mara (1920-1998)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  GREVEn
FA. (1)

Lid sinds 2020
4 verkochte items
50 cm
70 cm
26 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2020 om 08:52
Eindtijd:25-10-2020 om 09:40
XSCOLS
23 okt. / 13:39
€ 260