Paul Delvaux - Confidence - Verkocht

Paul Delvaux - Confidence kopen? Bied vanaf 265!
Paul Delvaux - Confidence kopen? Bied vanaf 265!Paul Delvaux - Confidence kopen? Bied vanaf 265!Paul Delvaux - Confidence kopen? Bied vanaf 265!Paul Delvaux - Confidence kopen? Bied vanaf 265!
  • Paul Delvaux (1897-1994)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1971
TechniekVaria
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie originele litho van Paul Delvaux uit bundel waarvan 800 exemplaren van gemaakt gesigneerd in de plaat 15-9-72.
Stempel van echtheid achteraan het werkje.
Titel Confidence :gesigneerd in steen souvenirs d’artiste arches buttem paris 1972 mourlot.
Leuk werkje zeldzaam

Verklaring van echtheid

Paul Delvaux (1897-1994)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Nowe

Lid sinds 2022
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
25 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 304,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-07-2022 om 23:07
Eindtijd:31-07-2022 om 21:59
depotdidier
26 jul. / 01:16
€ 265