Werner Moonen - Confrontatie . - Verkocht

Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!Werner Moonen - Confrontatie . kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
167 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Werner Moonen (1940-2011)
Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37 genummerd 3/37
Geëtst en gedrukt door Werner Moonen  in1976
Afmetingen : Papier 53 cm x 39 cm . Ets 28 cm x 20 cm
Gedateerd   20 -9-1976
Genummerd 3 /37
Voorstelling : Confrontatie.
Conditie : Als nieuw.
Herkomst : Gekocht in 1976 van Werner Moonen .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw

Werner Moonen (1940-2011)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
167 verkochte items
20 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 15:16
Eindtijd:23-01-2021 om 19:59
Guus57
23 jan. / 15:04
€ 60