Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt - Verkocht

Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!Constance Wibaut (1920-2014) - 5 tekeningen - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Constance Wibaut (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel

5 tekeningen van Constance Wibaut.
In zeer goede staat.
1 van de 5 voluit gesigneerd 'Constance Wibaut'
4 met voorstelling van het vrouwelijk naakt en 1 met studies van een hond.

Kunnen afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 4 euro.

Op Youtube staan twee interessante (korte) filmpjes over Wibaut.
Over haar leven: http://www.youtube.com/watch?v=7CHnT_3hiWk

En over het procedé van een bronzen kop van Dick Bruna die zij vervaardigd heeft:
http://www.youtube.com/watch?v=2N3hOiuqL_A

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:26-11-2014 om 00:22
Eindtijd:01-12-2014 om 00:22
Biedingen (8)
mirjamalexi
01 dec. / 00:12
€ 13
jpmr5503
01 dec. / 00:12
€ 11
mirjamalexi
01 dec. / 00:12
€ 11
jpmr5503
01 dec. / 00:11
€ 9
mirjamalexi
01 dec. / 00:11
€ 7
jpmr5503
01 dec. / 00:05
€ 5
mirjamalexi
30 nov. / 16:29
€ 3
chredib
26 nov. / 15:39
€ 1