Constance Wibaut: Originele tekening

Constance Wibaut: Originele tekening  kopen? Bied vanaf 60!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 60,00

Constance Wibaut: Originele tekening  kopen? Bied vanaf 60!Constance Wibaut: Originele tekening  kopen? Bied vanaf 60!Constance Wibaut: Originele tekening  kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  maxrhasfeld
FA. (10)

224 verkochte items
  • Constance Wibaut (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel

Constance Wibaut

Inclusief lijst

Originele pentekening

Rechtsonder gesigneerd

Afmetingen inclusief lijst: 38 cm x 29 cm

Kleine beschadiging in onderaan in het midden

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:16-11-2017 om 15:38
Eindtijd:30-11-2017 om 15:38

Biedingen (1):

marijkeoverveen
29 nov. / 11:55
€ 60