Constant Artz - Constant Artz (1870 - 1951) eenden familie

Constant Artz - Constant Artz (1870 - 1951) eenden familie kopen? Bied vanaf 1150!
Constant Artz - Constant Artz (1870 - 1951) eenden familie kopen? Bied vanaf 1150!Constant Artz - Constant Artz (1870 - 1951) eenden familie kopen? Bied vanaf 1150!Constant Artz - Constant Artz (1870 - 1951) eenden familie kopen? Bied vanaf 1150!
  • Constant Artz (1870-1951)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1870
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Constant Artz (1870 - 1951), eenden familie

olieverf op paneel, 25x19 cm (ingelijst: 33x26 cm)
Constant Artz werd in 1870 in Parijs geboren als de zoon van de toenmaals bekende schilder David Artz. Al in 1874 verhuisde de familie Artz terug naar het Hollandse Den Haag. Vader Artz die ooit zelf bij Jozef Israels in de leer was geweest, liet zich in zijn Parijse periode maar weinig beïnvloeden door zijn nieuwe omgeving. Hij schilderde met name het Hollands landleven met goed doorwerkte afbeeldingen van boeren en boerinnen
Deel dit prod

Het schilderij is in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Katwijk, Nederland

Constant Artz (1870-1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Innab74
Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
26 cm
33 cm
19 cm
25 cm