Constant - Constant - Orpheus met dieren

Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!
Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!Constant - Constant - Orpheus met dieren kopen? Bied vanaf 865!
  • Constant (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk (kleurenets) van CoBrA-kunstenaar Constant. Het werk heeft een lijst. Niet nieuw maar prima toonbaar. Het werk kan ook zonder lijst per aangetekende post verzonden worden.
Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
U kunt het werk vooral komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden  worden per post zonder lijst of met lijst per koerier.
Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Het werk is gefotografeerd door het glas van de lijst heen.
het werk is door het glas heen gefotografeerd.

Starttijd:04-09-2022 om 14:36
Eindtijd:12-09-2022 om 19:38
Openingsbod € 865
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier