Constant; Ets/Aquatint -Orpheus met dieren- 200 ex.- 1978 - Verkocht

Constant; Ets/Aquatint -Orpheus met dieren- 200 ex.- 1978 kopen? Bied vanaf 1100!

Verkoopprijs: € 1.100,00

Constant; Ets/Aquatint -Orpheus met dieren- 200 ex.- 1978 kopen? Bied vanaf 1100!Constant; Ets/Aquatint -Orpheus met dieren- 200 ex.- 1978 kopen? Bied vanaf 1100!Constant; Ets/Aquatint -Orpheus met dieren- 200 ex.- 1978 kopen? Bied vanaf 1100!Constant; Ets/Aquatint -Orpheus met dieren- 200 ex.- 1978 kopen? Bied vanaf 1100!

Geplaatst door  MHkunst
FA. (1)

20 verkochte items
  • Constant (1920-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets aquatint van Constant.

techniek; ets/aquatint

jaar van creatie; 1978

gesigneerd; ja rechts onder

genummerd; ja nr 78

maat van het blad ; 69,5 cm x 49,2 cm

maat van de afbeelding; 41,2cm x 39,6cm

maat incl. Lijst; 72,5cm x 57,5cm

in goede conditie

Omschrijving:

Geheel rechts, gedeeltelijk door de rand van het beeldvlak afgesneden, de figuur van Orpheus die op een gitaar speelt. Links naast hem een aantal dieren waaronder prominent aanwezig rechtsonder een leeuw. Op de achtergrond een landschap met links een boom.

Dit item is verkocht voor 1.100,00
Starttijd:20-04-2015 om 23:41
Eindtijd:26-04-2015 om 23:41
aanzet
25 apr. / 21:45
€ 1100