FA. (1)

Constant - Nieuw/New Babylon

Constant - Nieuw/New Babylon kopen? Bied vanaf 235!
Constant - Nieuw/New Babylon kopen? Bied vanaf 235!Constant - Nieuw/New Babylon kopen? Bied vanaf 235!Constant - Nieuw/New Babylon kopen? Bied vanaf 235!Constant - Nieuw/New Babylon kopen? Bied vanaf 235!

Geplaatst door  bp

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Constant (1920-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Plaat 10 uit de map "Nieuw Babylon" van Constant (met Simon Vinkenoog). Oorspronkelijke oplage 3x 60 exemplaren in Duits, Nederlands en Engels. Ongesigneerd zoals uitgegeven (portfolio was alleen gesigneerd op het voorblad). Kleine beschadigingen aan de rand van het blad (zie foto's).

Starttijd:12-11-2014 om 18:49
Eindtijd:26-11-2014 om 18:49
Openingsbod€ 235
ObjectlocatieNederland