Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18)

Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18) kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18) kopen? Bied vanaf 45!Cor de Jong - De voorspelling met lijst (GJ-18) kopen? Bied vanaf 45!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 56 cm (h x b)
Lijst68 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van de  kunstenaar Cor de Jong (1950) met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
82 cm
68 cm
56 cm
41 cm
Sluit binnenkort 12u 59m 04s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:15-11-2022 om 16:52
Eindtijd:28-11-2022 om 20:09