Cor de Jong - De voorspelling

Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 50!Cor de Jong - De voorspelling kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage53/160
Mooie zeefdruk van Cor is nieuw nog nooit opgehangen

Mooie zeefdruk van cor

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Monaken
FA. (1 )

Lid sinds 2021
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
70 cm
55 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:31-10-2022 om 15:19
Eindtijd:06-11-2022 om 21:23
Openingsbod € 50
ObjectlocatieVrasene ,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland