Cor de Jong - France

Cor de Jong - France kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Litho steendruk

Werk is in goede conditie

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  czdejongart

Lid sinds 2017
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
45 cm
55 cm
Starttijd:17-11-2022 om 13:34
Eindtijd:26-11-2022 om 22:48
Openingsbod € 50
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa