Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr 132 van 160 |
Oorspronkelijke galerieprijs: € 635,00
Zeer kleurijk en kan direct aan de muur.
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Anders via Swift koerierdienst - of via Post.nl (aangetekend en verzekerd - goed ingepakt + 5 euro verpakkingskosten)
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. Is in goede staat. Zeer lichte (tijds) beschadiging aan de lijst - Maar zeker niet hinderlijk. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | LEIDERDORP, Nederland |
Starttijd | 20-12-2021 om 10:20 |
Eindtijd | 28-12-2021 om 22:54 |