Cor de Jong - Het verlangen om daar te zijn

Cor de Jong - Het verlangen om daar te zijn kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12
Litho ( Steendruk )

Verkeerd in goede staat

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  czdejongart

Lid sinds 2017
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
60 cm
45 cm
Starttijd:03-10-2022 om 20:26
Eindtijd:16-10-2022 om 21:23
Openingsbod € 50
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland