Cor de Jong - Het Voorteken

Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!
Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurige zeefdruk.

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1086 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
65 cm
50 cm
Starttijd:04-07-2022 om 07:47
Eindtijd:10-07-2022 om 19:59
Openingsbod € 30
ObjectlocatieHeijningen,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland