Cor de Jong - Het voorteken

Cor de Jong - Het voorteken kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Jong - Het voorteken kopen? Bied vanaf 45!Cor de Jong - Het voorteken kopen? Bied vanaf 45!Cor de Jong - Het voorteken kopen? Bied vanaf 45!Cor de Jong - Het voorteken kopen? Bied vanaf 45!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/160
Zeer mooie zeefdruk van Cor de jong in nieuwstaat

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Monaken
FA. (1 )

Lid sinds 2021
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
65 cm
45 cm
Starttijd:31-10-2022 om 15:19
Eindtijd:09-11-2022 om 21:15
Openingsbod € 45
ObjectlocatieVrasene ,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland