Cor de jong - ingelijste gemengde techniek op papier - 1995 - Verkocht

Cor de jong - ingelijste gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Cor de jong - ingelijste gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Cor de jong - ingelijste gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Cor de jong - ingelijste gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 50!Cor de jong - ingelijste gemengde techniek op papier - 1995 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Cor de Jong (1950)
TypeTekening / Aquarel

Ingelijst werk van Cor de Jong. Techniek: Gemengde techniek op papier. Afmetingen incl lijst: H73 x b93 cm; Afmetingen voorstelling: H46,5 x b61,5 cm;  Jaar 1995. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:08-01-2017 om 22:10
Eindtijd:13-01-2017 om 22:10
Schrijvers
12 jan. / 22:03
€ 50