Cor de Jong, Litho, Feestvlaggen

Cor de Jong, Litho, Feestvlaggen kopen? Bied vanaf 15!
Cor de Jong, Litho, Feestvlaggen kopen? Bied vanaf 15!Cor de Jong, Litho, Feestvlaggen kopen? Bied vanaf 15!Cor de Jong, Litho, Feestvlaggen kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Cor de Jong (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Feestvlaggen

kunstenaar Cor de Jong

1983

nr 13/50

Litho

werk 55 x 45cm hoog

papier 64 x 50cm hoog

Starttijd:01-09-2016 om 23:07
Eindtijd:08-09-2016 om 23:07
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieNederland