Cor de Jong, Zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Cor de Jong, Zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Cor de Jong (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " Contemplation "

Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 42 cm x b. 58 cm (blad:  54 cm x 69 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: E/A
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:03-08-2015 om 23:40
Eindtijd:15-08-2015 om 23:40
Biedingen (5)
2ndart
15 aug. / 23:30
€ 30
Annainputten
15 aug. / 17:03
€ 25
2ndart
15 aug. / 17:03
€ 21
Annainputten
15 aug. / 16:43
€ 17
2ndart
13 aug. / 23:35
€ 15