Cor de Jong, zeefdruk papier, Titel: verdeeld hart

Cor de Jong, zeefdruk papier, Titel: verdeeld hart kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Cor de Jong (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: `verdeeld hart

Afmetingen:Beeld: 44 cm x 56 cm Blad: 50 cm x 65 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 20/160
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:26-10-2015 om 20:54
Eindtijd:09-11-2015 om 20:54

Biedingen (9):

noorderberg
1 nov. / 15:02
€ 15
abstrakt54
1 nov. / 15:02
€ 15
noorderberg
1 nov. / 15:02
€ 13
abstrakt54
1 nov. / 15:02
€ 11
noorderberg
1 nov. / 15:02
€ 9
abstrakt54
1 nov. / 15:02
€ 7
noorderberg
1 nov. / 15:01
€ 5
abstrakt54
1 nov. / 15:01
€ 3
noorderberg
30 okt. / 23:58
€ 1