Cor de Jong, zeefdruk , titel: " Contemplation "

Cor de Jong, zeefdruk , titel: " Contemplation " kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Cor de Jong (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Comtemplation “
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 42 cm x b. 57 cm (Blad: 54 cm x 69 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood rechtsonder
Oplage: 16 / 160
Ingelijst: nee, losse zeefdruk
Materiaal: papier
Conditie: in nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 12,50 / Belgie €. 30,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:19-10-2014 om 14:06
Eindtijd:24-10-2014 om 14:06

Biedingen (1):

mil
19 okt. / 17:55
€ 25