Cor de Jong - Zonder totel

Cor de Jong - Zonder totel kopen? Bied vanaf 50!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Litho op papier

Dit werk is onbeschadigd.

Cor de Jong (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  czdejongart

Lid sinds 2017
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
60 cm
45 cm
Starttijd:02-09-2022 om 08:39
Eindtijd:11-09-2022 om 21:24
Openingsbod € 50
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland
VerzendingGratis