Cor de Wolff, Wizernes, Ets - Verkocht

Cor de Wolff, Wizernes, Ets kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Cor de Wolff, Wizernes, Ets kopen? Bied vanaf 20!Cor de Wolff, Wizernes, Ets kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Cor de Wolff (1889-1963)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Karakteristieke ets door Cor de Wolff.

Voorstelling van het dorp Wizernes in een heuvelachtig landschap.

Losbladig, zichtmaat 15x12, bladmaat 27x17

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'CordeWolff 1941'

Getiteld l.o. 'Wizernes'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:13-07-2015 om 09:35
Eindtijd:20-07-2015 om 10:35
collector
13 jul. / 17:05
€ 20