Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984

Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984 kopen? Bied vanaf 499!
Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984 kopen? Bied vanaf 499!Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984 kopen? Bied vanaf 499!Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984 kopen? Bied vanaf 499!Cor Jong - kubistisch beeld: Wals - 1984 kopen? Bied vanaf 499!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Cor Jong (1955)
TypeBeeld / Object
Jaartal1984
TechniekBrons
Afmetingen18 cm x 5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht884 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/10
Prachtig beeld van Cor Jong uit 1984. Titel: Wals. Nummer: 8/10. Het werk is aan de voorzijde gesigneerd en gedateerd. Galerieprijs: 1.750 euro.

Cor Jong (1955)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
5
18
7.5
Sluit over 2d 22u 23m 07s
Openingsbod€ 499
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:30-07-2021 om 22:00
Eindtijd:08-08-2021 om 22:12