Cor Keus - STRAATJE met VISSERVROUW SCHEVENINGEN ets

Cor Keus  - STRAATJE met VISSERVROUW SCHEVENINGEN ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Cor Keus  - STRAATJE met VISSERVROUW SCHEVENINGEN ets kopen? Bied vanaf 25!Cor Keus  - STRAATJE met VISSERVROUW SCHEVENINGEN ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Cor Keus (1887-1968)
GesigneerdHandgesigneerd
COR KEUS JACOB PRONKSTRAAT TE SCHEVENINGEN ETS IN DE MAAT 28 X 40 CM gesigneerd met potlood en titel onder in oude lijst met houten passepartout in de maat 48 x 63 cm goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:14-01-2014 om 21:07
Eindtijd:25-01-2014 om 21:07

Biedingen (1):

AG
18 jan. / 08:59
€ 25