Cor van der Woerd (1901-1994) -- Ets -- Oud pothuuske uit Hengelo (O)

Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!Cor van der Woerd (1901-1994) --  Ets  -- Oud pothuuske uit Hengelo (O) kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

114 verkochte items
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooie ets uit ca 1950 van de Nederlandse kunstenaar Cor van der Woerd, getiteld ”Oud pothuuske uit Hengelo (O)”.

Gesigneerd en getiteld met potlood en ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Oplage 4/200.

Afmetingen: Lijst, 49 x 41 cm. Beeld, 33 x 23 cm.

Conditie: De ets is in goede staat. De lijst heeft een paar lichte gebruikssporen.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Cor (Cornelis Marinus) van der Woerd werd op 20 september 1901 in Nijkerk geboren en overleed op 27 mei 1994 in Arnhem. Hij was schilder en etser. Hij woonde en werkte in Oosterbeek. Hij was een begaafd etser en maakte vooral kleuretsen, stadsgezichten, landschappen en non-figuratie. Hij was lid van " Punt '62" te Oosterbeek.

Literatuur: Scheen 1969-1970.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:26-11-2017 om 20:18
Eindtijd:03-12-2017 om 20:18

Biedingen (1):

Lilhenriette
1 dec. / 18:09
€ 30