Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo.

Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Ets, Kerkingang Almelo. kopen? Bied vanaf 35!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
Lijst47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “kerk ingang Almelo”.
Kunstenaar: Cor van der Woerd.
Techniek: Ets.
Afmetingen: Lijst, H. 47 X B 39 cm. Beeld, H. 33 x B 25 cm.
Ingelijst: met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Hand gesigneerd met potlood rechtsonder.
Conditie: De ets is in zeer goede staat.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Cor (Cornelis Marinus) van der Woerd werd op 20 september 1901 in Nijkerk geboren en overleed op 27 mei 1994 in Arnhem. Hij was schilder en etser.
Hij woonde en werkte in Oosterbeek. Hij was een begaafd etser en maakte vooral kleuretsen, stadsgezichten, landschappen en non-figuratie. Hij was lid van " Punt '62" te Oosterbeek.
Literatuur: Scheen 1969-1970.

In goede staat

Cor van der Woerd (1901-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  duif
FA. (51)

Lid sinds 2018
1584 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
39 cm
47 cm
25 cm
33 cm
Starttijd:26-01-2023 om 22:49
Eindtijd:08-02-2023 om 21:56
Openingsbod € 35
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland