Corinna Heumann - White Lady - Zeefdruk 1995 - handgesigneerd - oplage 150 - Verkocht

Corinna Heumann - White Lady - Zeefdruk 1995 - handgesigneerd - oplage 150 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Corinna Heumann - White Lady - Zeefdruk 1995 - handgesigneerd - oplage 150 kopen? Bied vanaf 90!Corinna Heumann - White Lady - Zeefdruk 1995 - handgesigneerd - oplage 150 kopen? Bied vanaf 90!Corinna Heumann - White Lady - Zeefdruk 1995 - handgesigneerd - oplage 150 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Corinna Heumann (1962)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Corinna Heumann (*1962) White Ladyhandgesigneerde Zeefdruk op mat papierafmetingen 68 x 90 cm in goede staat

Corinna Heumann (1962)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
90 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:05-05-2019 om 16:41
Eindtijd:11-05-2019 om 20:36
Paroove
10 mei / 11:24
€ 90