Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige linosnede uit 1988 van Corinne Boureau. Handgesigneerd en genummerd 99/120. Afmeting: 57x53cm. Lijst en kunstwerk zijn in een uitzonderlijk goede staat.
Wordt geveild INCLUSIEF de kostbare handgemaakte houten lijst.
De authenticiteit is volledig gewaarborgd door de inbrenger!
Veiling loopt af op woensdagavond 27 mei.
Gezien de kostbaarheid van het werk verdient ophalen de voorkeur.
Starttijd | 22-5-2015 om 17:17 |
Eindtijd | 27-5-2015 om 21:17 |