FA. (1)

Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere

Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!
Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!Corneile zeefdruk - Le Belle Ecyere kopen? Bied vanaf 795!

Geplaatst door  Art_HermanBrood
FA. (3)

5 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille Zeefdruk

Titel: Le Belle Ecyere
-Oplage: 30/200 (prachtige heldere kleuren)

(Klein scheurtje in de lijst zie foto)
-Handgesigneerd en genummerd

Jaartal 1991

-Afmeting totaal met lijst: 123x123cm

Liefst ophalen of veilig met de ART koerier incl. verzekering voor 100€ in Nederland, (buitenland verzending niet mogelijk)

Starttijd:21-08-2017 om 22:45
Eindtijd:05-09-2017 om 21:45
Openingsbod€ 795
ObjectlocatieEmmen, Nederland