Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's

Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - 12 provincies Nederland in Litho's kopen? Bied vanaf 1800!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage194/200
Serie van de 12 Nederlandse provincies + boek Nederland in Litho's

Ingelijst warm zilver/koperkleurige lijst
Landkaarten van provincies met daarop bijpassende litho's met afbeeldingen als vissen, schaaldieren, vogels, van Corneille.
Afmetingen zijn per litho en incl. lijst.

Inclusief boek: Land in litho's (Zie laatste foto's)
Foto van litho's gecombineerd met verzen/tekst/gedicht van o.a. Huub Oosterhuis, Harry Mulisch en Ivo de Wijs
Slijtage hoekjesrug.

Alleen op te halen, niet geschikt voor verzending.

Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Gelderland, Utrecht, Overijssel, Drenthe, Groningen, Friesland, Flevoland, Noord-Holland, Zuid-Holland.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Best, Nederland

Starttijd30-6-2023 om 7:46
Eindtijd5-7-2023 om 19:18
Openingsbod € 1.800
ObjectlocatieBest,  Nederland