Corneille (1922-2010) - zeefdruk 14/25, gesigneerd en '95 - Verkocht

Corneille (1922-2010) - zeefdruk 14/25, gesigneerd en '95 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 170,00

Corneille (1922-2010) - zeefdruk 14/25, gesigneerd en '95 kopen? Bied vanaf 150!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 14/25, gesigneerd en '95 kopen? Bied vanaf 150!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 14/25, gesigneerd en '95 kopen? Bied vanaf 150!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 14/25, gesigneerd en '95 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille (1922-2010)

Zeefdruk 14/25, gesigneerd en gedateerd '95

Afmetingen blad: 65cm x 50cm

Het werk is nooit ingelijst geweest en in goede staat.

Verzenden mogelijk

Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:08-01-2018 om 22:39
Eindtijd:22-01-2018 om 22:39
Biedingen (3)
jozo
22 jan. / 15:12
€ 170
william1
22 jan. / 15:12
€ 160
jozo
15 jan. / 16:43
€ 150