Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 - Verkocht

Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 115,00

Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 kopen? Bied vanaf 115!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 kopen? Bied vanaf 115!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 kopen? Bied vanaf 115!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 kopen? Bied vanaf 115!Corneille (1922-2010) - zeefdruk 22/75, gesigneerd en '81 kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille (1922-2010)

Zeefdruk 22/75, gesigneerd en gedateerd '81

Afmetingen blad: 65cm x 50cm

Het werk is nooit ingelijst geweest en in goede staat.

Verzenden mogelijk

Dit item is verkocht voor 115,00
Starttijd:08-01-2018 om 22:39
Eindtijd:22-01-2018 om 22:39
brunovanassche
22 jan. / 11:24
€ 115